tr
ende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
İkinci El Beyaz Eşya Alım Satım Mağazası

İkinci El Beyaz Eşya Alım Satım Mağazası

 
İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 

Firmamız 2002 yılından bu zamana kadar ikinci el beyaz eşya , mobilya ve elektronik ürünlerinizi istanbul’un tüm ilçelerine gelerek adresinizden alım hizmeti vermektedir. Önceliğimiz,daima müşteri memnuniyetini gizliliğini ve güvenini birinci sırada tutmaktır. 2.El beyaz eşya alanlar olarak ikinci el ve sıfır beyaz eşya mobilya alımı sektöründe ikinci el eşya alım satım sektörünü yakından takip ederek bu konuda pek çok müşterilerimize ikinci el eşya alımı konusunda alanında çözümler sunmaktadır.Uzman ekip ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ile profesyonel ikinci el ürünlerinizi yerinde ve değerinde satın alma işlemleri yapan kurumsal firmamız ile tanışabilir anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Hizmet bölgelerimiz istabul anadolu ve avrupa bölgesindeki tüm ilçe ve mahallelerini kapsamakta olup çalışanlarımız bulunduğunuz ilçe ve mahallelerine kadar araçlarımız ile gelerek ikinci el beyaz eşyalarınızı evinizden zahmetsizce taşıma ve nakliye ücreti ödemeden kolaylık satabilirsiniz. Şeffaf ve ilkeli satın alım hizmeti son derece yüksek müşteri memnuniyetini gözeterek ikinci el ürünlerinizin alım çalışmalarını yürütmektedir.

 
Çözüm Ortağınız
  • Haftanın her günü ikinci el veya sıfır beyaz eşya alımı devam ediyor.
  • Beyaz eşyalarınızın gerçek değerinde fiyat teklifi sunulmaktadır.
  • Alınan her beyaz eşyanın ödemesi nakit olarak anında ödenmektedir.
  • Her türlü beyaz eşyalar adresinizden ücretsiz kendi araçlarimız ile alınmaktadır ve nakliye üzreti yoktur..

Satın aldığımız ürünler arasında; Beyaz eşya, ev mobilyası, ofis mobilyaları, elektronik eşyalarınız, ankastre ve cafe restaurant paslanmaz mutfak eşyalarınızı ikinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, temiz çalışır kullanılabilir ikinci el eşyalarınızın resimlerini whatsapp aracılığı ile gönderdikten sonra yaklaşık 15 dakika içerisinde fiyat teklifi veriyor teklifimizi kabul etmeniz durumunda istanbulun neresinde olursanız olun 45 dakika içerisinde araçlarımız ile gelip ikinci el ürünlerinizi nakit yada banka havalesi ile dakikalar içerisinde yapıp sorunsuz alışverişin kolaylıklarını sizlere sunuyoruz.

 
Nasıl Çalışıyoruz
 
İkinci El Beyaz Eşya Alanlar Nasıl Çalışır?
 

ikinci el eşyalarınızı satmaya karar verdikten sonra whatsapp numaralarımıza satmayı düşündüğünüz ikinci el eşyalarınızın resimlerini gönderdikten sonra firmamız 10 dakika içerisinde fiyatlandırma yaparak sizlere geri dönüş yapacaktır, Ardından fiyat konusunda mutabık kalındıktan sonra adresinize gelerek eşyalarınızın durumu kontrol edilir söylenildiği gibi sorunsuz ve kullanılabilirli incelendikten hemen sonra ödemenizi anında nakit ödeme yöntemi ile satın alınır.Sizlerde ikinci el eşya ve sıfır beyaz eşya , mobilyalarınızıkoltuk takımlarıtemizlik robotlarıklima , kombilerinizi, ikinci el televizyon larınızı ve mutfak malzemelerinizi satmak istiyorsanız web sitemizde bulunan whatsapp numaralarından yazabilir yada bizleri mesai saatleri içerisinde arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz.

 
Beyaz Eşya Dışında Başka Eşya Alınıyor Mu?
 

Firmamız Beyaz Eşya, Mobilya, Oturma Grubu,Yatak Odası, Yemek Odası, Ofis Takımı, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi,Bulaşık Makinesi, Televizyon, Antika, Elektronik ürünlerin alım satım işlemini gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınızı kısa sürede satmak ve kar etmek için profesyonel ve detaylı fotoğraflar çekebilirsiniz. Ayrıca ürün açıklamalarını ayrıntılı olarak yazmayı ihmal etmeyin. İkinci el alışverişi daha hızlı, daha basit, daha eğlenceli hale getirmek ve herkesin ilk önce ikinci el alışverişi tercih etmesi sağlamak için çalışıyoruz.

Elektrikli ev aletleri denildiğinde ilk akla gelen ürünler olan beyaz eşyalar, giderek daha da akıllı ve fonksiyonel açıdan zengin bir kimliğe bürünüyor. Büyük bir hızla gerçekleşen bu değişime ayak uydurmak ve evinizi çok daha konforlu hale getirmek için ihtiyaç duyacağınız tüm beyaz eşya seçeneklerini, firmamız sayesinde değiştirebilirsiniz.

 
Eşyaların Fiyatı Nasıl Belirleniyor

İkinci el eşya fiyatlandırma koltuk, kanepe, buzdolabı, çamaşır makinesi, TV gibi pek çok eşya için yapılmaktadır. Fakat her eşya ikinci el eşya olmaz. Bir eşya fazla yıpranmışsa, bozuksa ya atılmalıdır ya da hurda alan kişilere verilmelidir. İkinci el eşya kullanımında bir probleme olmayan fakat çeşitli sebeplerden dolayı elden çıkarılan eşyalardır. Yani daha sonra başkaları tarafından kullanılabilir durumda olmalıdır. Bu hususlar dikkate alınarak ikinci el eşya alımı ve satışı gerçekleştirilmektedir.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz hususlara dikkat ederek ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyoruz. Hem sizin hem de kendi mağduriyetimizi düşünerek eşyalarınızı gerçek değerlerinde satın alıyoruz. Eğer siz de uzun yıllardır sizinle olan eşyalarınızı bize satmak isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.